O femeie din Chiscani, condamnată pentru trafic de minori, ridicată de polițiști din municipiul Brăila și dusă în penitenciar

O femeie din Chiscani, condamnată pentru trafic de minori, ridicată de polițiști din municipiul Brăila și dusă în penitenciar
Mandat de executare a pedepsei închisorii, pus în aplicare de polițiști
Luni, 24 aprilie a.c., polițiști din cadrul Serviciul de Investigații Criminale au pus în aplicare un mandat de executare a pedepsei închisorii pentru o femeie din comuna Chiscani, județul Brăila.
Astfel, pe raza municipiului Brăila, polițiștii din cadrul Serviciul de Investigații Criminale au depistat o femeie, în vârstă de 40 de ani, din comuna Chiscani, pe numele căreia, Tribunalul Brăila, a emis un mandat de executare a pedepsei închisorii. Aceasta a fost condamnată la pedeapsa de 3 ani și 8 luni închisoare ca urmare a săvârșirii infracțiunii de trafic de minori în formă continuată.
Femeia a fost încarcerată în Penitenciarul de Maximă Siguranță Galați.
Sursa: Realitatea de Braila
Citește și:
- 15:50 - Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 10:51 - Explozie puternică în Portul Constanța. O dronă marină ar fi fost detonată - FOTO/VIDEO
- 09:25 - Alertă în Portul Constanța după descoperirea unei posibile drone
- 08:04 - Summit UE - Balcanii de Vest: Nicușor Dan va reafirma sprijinul pentru extindere
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Braila și pe Google News













