Advertising
Televiziunea fugarului Ghiță vine la evenimentele unde participă Călin Georgescu pentru a-i dezbina pe suveraniști și a-i hărțui pe jurnaliștii Realitatea Plus – VIDEO

Călin Georgescu
Scris de Realitatea de Braila Publicat: 17 mar. 2026, 10:48
Televiziunea fugarului Ghiță a venit la procesul președintelui interzis ca să dezbine suveraniștii. Nu este prima dată când încearcă să se agațe de valul suveranist. De asemenea, a încercat în mai multe rânduri să atace Realitatea PLUS cu afirmații scandaloase! Jurnaliștii postului au fost adesea șicanați de reporterii România TV.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 21:08Primele imagini din misiunea în care piloții români au neutralizat a treia dronă pătrunsă în spațiul aerian al României
- 17:03Investigație-bombă: puterea banului, deasupra legii fiscale
- 12:21Reacția MApN după doborârea celei de-a treia drone intrate în spațiul aerian al României: „Piloții noștri au doborât-o deasupra Mării Negre”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Braila și pe Google News

























