TESTUL SUPREM AL DEMOCRAȚIEI. REALITATEA PLUS ORGANIZEAZĂ DEZBATEREA ANULUI: GEORGE SIMION PARTICIPĂ. CE FACE NICUȘOR DAN?

TESTUL SUPREM AL DEMOCRAȚIEI. REALITATEA PLUS ORGANIZEAZĂ DEZBATEREA ANULUI: GEORGE SIMION PARTICIPĂ. CE FACE NICUȘOR DAN?
Realitatea PLUS a lansat o invitație pentru cei doi candidați la prezidențiale. George Simion și Nicușor Dan
Informația momentului. Realitatea PLUS a lansat o invitație pentru cei doi candidați la prezidențiale. George Simion și Nicușor Dan, dezbaterea momentului din această seară de la ora 20. George Simion a confirmat prezența, se așteaptă confirmarea și din partea lui Nicușor Dan.
Realitatea PLUS așteaptă un răspuns de la echipa de campanie a lui Nicușor Dan. Invitația este pentru această seară începând cu ora 20.
Evenimentul crucial înainte de turul final va fi moderat de Anca Alexandrescu.
Jurnaliștii Realitatea PLUS împreuna cu cei ai Clubului de Presă vor adresa întrebări pentru Nicușor Dan și George Simion. Se așteaptă confirmarea din partea lui Nicușor Dan, câtă vreme George Simion a confirmat prezența la Realitatea PLUS, televiziunea poporului.
Nicușor Dan a declarat anterior că va accepta toate dezbaterile la care va fi și George Simion, deci este foarte probabil ca și de această dată să răspundă pozitiv, mai ales că este un test suprem pe care trebuie să îl dea la Realitatea PLUS.
Vor fi întrebări pertinente, întrebări pe subiectele cheie, importante pentru țara noastră, atât pentru politică interna, cât și pentru politica externă.
Ora 20, dezbaterea momentului moderată de Anca Alexandrescu.
Citește și:
- 17:46 - Profesorii ar putea boicota simulările din martie
- 17:36 - INSP: încă o persoană a murit din cauza gripei. Bilanțul sezonului ajunge la 84 de decese
- 17:30 - „Minunea” de pe Valea Oltului prinde contur: mega nodul rutier pe trei niveluri care unește A1 și A13
- 17:03 - Anca Alexandrescu, despre situația Irinei Ponta: „Este cuvântul Oanei Țoiu împotriva cuvântului copilului care a fost martor la toată discuția”
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Braila și pe Google News











