Dan Puric, anunț despre candidatura la președinție. Declarații bombă

Dan Puric, anunț despre candidatura la președinție. Declarații bombă
Dan Puric a fost invitatul Ancăi Alexandrescu la emisiunea Culisele Statului Paralel unde a fost întrebat și despre o posibilă candidatură.
Dan Puric a fost invitatul Ancăi Alexandrescu la emisiunea Culisele Statului Paralel unde a fost întrebat și despre o posibilă candidatură.
Dan Puric a făcut declarații bombă în exclusivitate la Realitatea PLUS despre candidatura sa la prezidențiale. Maestrul a dezvăluit într-o ediție incendiară Culisele Statului Paralel că nu este curtat de partidele politice pentru că le este frică de acesta. Artistul a spus că se bucură de sprijinul din partea românilor.
"(Candidați?) Sigur că da, nici să nu vă îndoiți. Dumneavoastra o să fiți singura care o să mă voteze, mai e un taximetrist care mai are 20 de inși și mai sunt doua babe care mi-au zis "domnul președinte". Mă mai gandesc.
(Ați fost curtat de partide?) De la distanta, le e frica de Puric", a spus Dan Puric.
Sursa: Realitatea din AUR
Citește și:
- 15:08 - Prima reacție a Kievului după incidentul din Portul Constanța: drona era provenită din Ucraina
- 15:07 - Macron și Ursula von der Leyen, reacție rapidă după explozia dronei de la Constanța: „Solidaritate totală cu România!”
- 14:44 - Poziția Kremlinului după explozia din Portul Constanța. Ambasada Rusiei indică Ucraina ca drept responsabilă
- 14:13 - Nicușor Dan, prima reacție după explozia dronei din Constanța: "Nu vor mai exista pericole pentru populație"
Urmărește știrile Realitatea de Braila și pe Google News












